Advantage spot-on kočka 4kg a více (fialový)

Kód: 330491
Značka: Advantage
939 Kč –15 %
Advantage spot-on kočka 4kg a více (fialový)
939 Kč –15 % 797 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Přípravek, který zbaví Vaší kočku blech na delší dobu, takže už se o ně nikdy nebudete muset starat. Před použitím čtěte příbalovou informaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Advantage zabíjí blechy na zvířeti i v jeho okolí. Stačí aplikovat jednou za měsíc. Aplikace je snadná a rychlá. Tento produkt je bezpečný u koťat a březích i kojících koček. Je bezpečný pro děti, které jsou v kontaktu s kočkou či kotětem.

Jednorázová aplikace má účinnost nejméně 4 týdny a lze aplikovat už od 8 týdne. Nové napadení blechami může následovat za 6 týdnů nebo později. Mytí srsti šamponem může zkrátit účinnost ochrany přípravkem před blechami. Proto je vhodné po vykoupání kočku znovu ošetřit přípravkem. Jestliže kočku koupeme častěji než 1krát, za 4 týdny, opakujeme ošetření max. 1krát za týden.

Způsob použití

Z pipety sejmeme uzávěr, který je zajištěn před zneužitím dětmi. Přitlačíme jej na opačnou stranu, pootočíme, sundáme. Dvěma prsty rozhrneme srst mezi lopatkami, případně na bedrech tak, aby byla viditelná kůže. Potom nanést přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Koťata jsou chráněna před blechami prostřednictvím ošetřené kočky,(matky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické pipety (spot-on) pro kočky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: