Registrujte se teď a získejte slevový kupon v hodnotě 200 Kč na další nákup!

Happy dog Supreme FIT&WELL MAXI ADULT 15kg

Kód: 340281
Doprava zdarma
Značka: Happy Dog
1 298 Kč –8 %
Happy dog Supreme FIT&WELL MAXI ADULT 15kg
1 298 Kč –8 % 1 198 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Lehce stravitelné krmivo pro dospělé psy s normální potřebou energie,Single-protein : s lahodnými mořskými rybami jako jediný zdroj živočišných bílkovin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happy Dog Supreme Sensible Karibik je vysoce kvalitní suché krmivo s kvalitními surovinami z karibské kuchyně pro všechny dospělé psy s normální potřebou energie. Delikátní mořské ryby z udržitelného rybolovu je jediným zdrojem živočišných bílkovin, jedná se tedy o krmivo s jediným zdrojem proteinu. Z tohoto důvodu jsou krmiva obzvláště vhodná pro citlivé psy s potravinovou intolerancí, jelikož více druhů masa v jednom pokrmu je časným spouštěčem intolerancí. Alerige však u zvířat nebývají spouštěné pouze vícero zdroji živočišných bílkovin, ale také různými druhy obilovin. Krmivo obsahuje lehce stravitelné brambory jako vhodně snášenlivý zdroj sacharidů. Společně s jemným zpracováním a vyváženým mírným obsahem bílkovin a energie je krmivo obzvláště snášenlivé a může ulehčit trávení. Esenciální omega-3 a omega-6 masné kyseliny mohou také pozitivně ovlivnit zdraví kůže a srsti. Další důležité vtamíny a minerální látky doplňují toto vysoce stravitelné krmivo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Položka byla vyprodána…

Vznik Happy Dogu je spojen s historií rodinné firmy Interquell z Bavorska, která od roku 1765 provozovala obilný mlýn ve Wehringenu. V roce 1950 začínají vyrábět obilné vločky. Po zkombinování se sušeným masem vzniká první kompletní suché krmivo pro psy. V průběhu času se mění přísady a suroviny, vznikají nové receptury a dnes Happy Dog chutná pejskům po celém světě (66 zemí). V České republice je bavorské krmivo Happy Dog dostupné od roku 1997. Happy Dog znamená krmit s důvěrou. Důvěra je založena na profesionálním přístupu při výběru vysoce kvalitních surovin a při výrobě této zdravé moderní výživy pro psy. Happy Dog je zárukou zdraví zvířat a jejich životní pohody. Happy Dog velmi příznivě ovlivňuje nejen látkovou výměnu, ale i imunitní systém zvířat.