Naše zákaznická linka je momentálně přetížená, zvažte prosím řešení vašeho požadavku skrze e-mail. Momentálně jde o rychlejší řešení. Děkujeme za pochopení.

MOSER střihací strojek Arco

Kód: 332520
Doprava zdarma
Značka: Moser
3 999,90 Kč –8 %
MOSER střihací strojek Arco
3 999,90 Kč –8 % 3 699 Kč
Skladem
Bezšňůrový zastřihovač chlupů pro kompletní úpravu srsti malých psů a koček. Slouží také pro úpravu detailů srsti psů všech velikostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš flexibilní, bezšňůrový zastřihovač chlupů pro zvířata pro kompletní úpravu srsti malých psů, koček a úpravy detailů na psech všech velikostí. - Dvě vyměnitelné balíčky napájecích baterií pro non-stop zastřihávání. Extrémně dlouhá životnost baterie až nad 100 minut a 75 minut rychlé nabíjení. - Profesionální a vysoce kvalitní ocelová stříhací hlavice s hrubou roztečí zubů. Rychlý systém výměny pro snadné čištění hlavice. - Integrované nastavení délky stříhaní od 0,7 - 3 mm přímo na čepeli. - LED indikátor informuje o stavu baterie a zabezpečuje, že baterie bude včas vyměněna. Možnosti: Diamantová čepel: o Povrchová úprava high-tech s vysokým stupněm tvrdosti o 40 krát odolnější povrch ve srovnání se standardní čepelí o Zvýšená životnost o Lepší stříhací výkon o Nižší nároky na údržbu

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o srst psů
Hmotnost: 0.885 kg