Naše zákaznická linka je momentálně přetížená, zvažte prosím řešení vašeho požadavku skrze e-mail. Momentálně jde o rychlejší řešení. Děkujeme za pochopení.

Novo Zélandský rašeliníkový mech

Kód: 323740
Značka: Zoomed
429,90 Kč –0 %
Novo Zélandský rašeliníkový mech
429,90 Kč –0 % 429 Kč
Skladem
Novo Zélandský rašeliníkový mech je preferovanější než ostatní typy mechů do terárií, protože je měkčí a má výbornou schopnost držet vlhkost. Tento mech může pojmout vlhkost až 20ti násobku jeho váhy za sucha!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novo Zélandský rašeliníkový mech je preferovanější než ostatní typy mechů do terárií, protože je měkčí a má výbornou schopnost držet vlhkost. Tento mech může pojmout vlhkost až 20ti násobku jeho váhy za sucha! Skvělé pro živé rostliny a je neuvěřitelně dlouhotrvající; poté co se jiné substráty rozloží, tento mech zůstává použitelný a může být umytý a opětovně použitý po několik krát. Sklízen použitím udržitelných metod, aby se zajistilo, že bude k dispozici i pro budoucí generace! Pojme víc vody a zůstává déle vlhčí než ostatní typy mechů! Přírodní látky v mechu mu zabraňují rychlému rozkladu ve vlhkém prostředí. Výborný vrchní substrát pro Zoo Med Naturalistic Terária. Vhodný pro většinu druhů žab, ropuch, mloků, čolků a bezobratlovce, včetně kraba poustevníka. Může být také použit pro některé druhy malých hadů.Všechno sklizeno přírodními a trvale udržitelnými metodami. Žádné stromy nebyli při sklízení poškozeny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky do terária
Hmotnost: 0.15 kg