Orijen Cat Cat and Kitten 340g

Kód: 333930
Značka: Orijen
179 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
ORIJEN CAT & KITTEN - Krmivo je plné proteinů z živočišných surovin (80%), pro které matka Příroda vyvinula všechny kočky. ORIJEN CAT & KITTEN je napuštěno mastnými kyselinami omega-3 (DHA a EPA), jež podporují špičkovou kondici kůže a srsti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIJEN CAT & KITTEN je první biologicky vhodné krmivo pro kočičky každého plemene a věku, jediné krmivo, které neobsahuje vůbec žádné obiloviny.

VŠECHNY KOČKY A KOŤATA JSOU OD PŘÍRODY MASOŽRAVCI, COŽ ZNAMENÁ, ŽE JIM VYHOVUJE STRAVA BOHATÁ NA RŮZNÉ DRUHY ČERSTVÉHO MASA, MENŠÍ MNOŽSTVÍ OVOCE, ZELENINY A TRAVIN.

Krmivo je vytvořeno tak, aby odpovídalo přirozené stravě koček. Krmivo ORIJEN CAT & KITTEN obsahuje velké množství proteinů z kuřat a krůt z volných výběhů, celých vajec a ryb. Tyto suroviny světové třídy jsou chovány a loveny v našem regionu a dodávány ČERSTVÉ každý den, bez konzervačních prostředků, nikdy mražené a plné živočišných proteinů a tuků, které kompletně vyživují vaší kočku. Krmivo je plné proteinů z živočišných surovin (80%), pro které matka Příroda vyvinula všechny kočky. ORIJEN CAT & KITTEN je napuštěno mastnými kyselinami omega-3 (DHA a EPA), jež podporují špičkovou kondici kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality vaší kočky. Namísto obilovin s vysokým glykemickým indexem, které obsahují běžná komerční suchá krmiva pro kočky, obsahuje ORIJEN ovoce a zeleninu, jež jsou zdrojem antioxidantů a odráží instikt koček pojídat traviny a plevele. Vyrobeno exkluzivně v naší již mnohokrát oceněné továrně zde v Albertě, v Kanadě. Krmivo ORIJEN CAT & KITTEN

je jedinečný způsob, jak udržet vaší kočku nebo kotě zdravou, šťastnou a silnou. Přečtěte si naše složení a zcela jistě nám dáte za pravdu.

SLOŽENÍ

Čerstvé vykostěné kuře (20%), dehydrované kuře (15%), čerstvá kuřecí játra (4%), celý čerstvý sleď (4%), čerstvá vykostěná krůta (4%), dehydrovaná krůta (4%), čerstvá krůtí játra (3%), celá čerstvá vejce (3%), čerstvý vykostěný candát (3%), celý čerstvý losos (3%), čerstvá kuřecí srdce (3%), kuřecí chrupavka (3%), dehydrovaný sleď (3%), dehydrovaný losos (3%), olej z kuřecích jater (3%), kuřecí tuk (2%), červená čočka, zelený hrách, zelená čočka, vojtěška sušená na slunci, sušená chaluha, dýně, dýně máslová, listy špenátu, mrkev, jablka, hrušky, brusinky, kořen čekanky obecné, kořen smetanky lékařské, heřmánek lékařský, lístky máty peprné, kořen zázvoru, semena kmínu, kurkuma dlouhá, šípky, mrazem sušená kuřecí játra, mrazem sušená krůtí játra, mrazem sušené kuře, mrazem sušená krůta.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein 42%

Hrubý tuk 20%

Hrubá vláknina 3%

Hrubý popel 8%

Vápník 1.4%

Fosfor 1.1%

Hořčík 0.09%

Taurin 0.25%

Omega-6/3 mastné kyseliny 3.5%/1.2%

DHA/EPA 0,7%/0.4%

OBSAH BYLIN

Kořen čekanky (Cichorium intybus) ........................................700 mg/kg

Kořen lékořice (Glycyrrhiza glabra) ........................................500 mg/kg

Květy měsíčku lékařského (Calendula officinalis) ................350 mg/kg

Květy heřmánku lékařského ( Matricaria recutita L.) ...........300 mg/kg

Kořen smetanky lékařské (Taraxacum officinale) ................150 mg/kg

ORIJEN CAT & KITTEN VYHOVUJE NUTRIČNÍM POŽADAVKŮM URČENÝM AAFCO CAT FOOD NUTRIENT PROFILES PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 0.357 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: superprémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: kotě, dospělá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: