Purina Cat Chow Special Care Hairball 15kg

Kód: 330532
Doprava zdarma
1 499 Kč –6 %
Purina Cat Chow Special Care Hairball 15kg
1 499 Kč –6 % 1 395 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Kompletní krmivo pro kočky s vysokým podílem kuřete, které díky přírodním surovinám a kvalitním složkám zaručuje usnadněné vykašlávání chlupů a celkovou ochranu zdraví Vaší kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S vysokým obsahem kuřete.

Kompletní krmivo pro dospělé kočky žijící v domácnosti.

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.

CAT CHOW s vysokým podílem kuřete obsahuje více než 50 % živočišných bílkovin z celkového obsahu bílkovin, aby uspokojilo přirozené potřeby vaší kočky. Speciální receptura se zdroji vlákniny, u nichž je prokázáno, že odvádějí dvakrát tolik chlupů ze žaludku. Krmivo je vhodné zejména pro kočky žijící v bytě.

Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

Krmný návod: Doporučené denní krmné dávky (g/den): Hmotnost kočky 2-4 kg: 30-55 g, Hmotnost kočky 4-6 kg: 55-85 g. Na krmivo PURINA® CAT CHOW® přejděte postupně během 7 dnů. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní kočky při běžné teplotě okolního prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální tělesnou hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Složení: obiloviny* (celozrnné 42 %), maso a výrobky živočišného původu (25 %, z toho kuře 14 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %). *Přírodní suroviny.

Analytické složky: hrubý protein: 32 %, obsah tuku: 11 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 5,5 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 14 000; vit D3: 1 150; vit E: 100; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (Se: 0,12); taurin: 980. Antioxidanty.

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 16.05 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: