Cart is empty
0

Můj košík

ks zboží - 0,00 Kč
 1. Čím krmit psa? Granule jako nejjednodušší způsob

  O nutričních požadavcích psů na krmivo jsme si už něco řekli. Jenže v jaké formě tyto živiny psovi dávat? Existuje několik možností, jak psa krmit, tak si je pojďme trochu přiblížit.

  Více
 2. Trávení - co kočka potřebuje v krmivu?

  Kočky jsou součástí mnoha domácností. Oblibují je jak lidé žijící v bytech, tak i domech. No ještě i dnes se často stává, že lidé kočky přirovnávají ke psům a očekávají od nich nejen stejné chování, ale i stejné chutě.

  Více
 3. Není hlodavec jako hlodavec – rozdílné potřeby složení krmiva u různých druhů hlodavců

  Zjistěte jak správně krmit různé druhy hlodavců, aby vaši mazlíčci byli zdraví a spokojení. Přečtěte si článek o morčatech, králících, činčilách a dalších hlodavcích a jejich potřebách

  Více
 4. Nekvalitní žrádlo škodí zvířeti i peněžence

  Než se člověk rozhodne, že si pořídí domácí zvíře, měl by se rozhodně nejprve seznámit s metabolickými potřebami dotyčného druhu zvířete – a měl by být ochoten a schopen je naplňovat. Používání nesprávného zvířecího krmiva mívá totiž za následek nemocné zvíře - a nemocné zvíře znamená veterinární výlohy, které v konečném výsledku mohou být výrazně vyšší než částky ušetřené na krmivu.

  Více
 5. Týrá váš soused svého mazlíčka? Nebojte se zasáhnout!

  Je těžké uvěřit, že někdo vědomě a dlouhodobě ubližuje zvířatům, která se nemohou bránit. Nemohou se ohradit ani svou nešťastnou situaci ovlivnit. Jejich zdraví a mnohdy i život je právě na vás. Všímejte si svého okolí a nebuďte lhostejní.

  Více
 6. Žlutá stužka není trapná

  Naší rodinou se vždy pohyboval nějaký pes, pravda nejčastěji to byli jezevčíci. Občas to byly fenky. A já si dodnes vzpomínám na to sílící trapno, když jsme na procházce na horizontu zahlédli pohyb jiného pejskaře a moje matka úzkostně křičela: „Dobrý den! My háráme!“

  Více
 7. Štěně jako dárek pro děti? Na co myslet a na co se připravit

  Slíbili jste dětem psa a nejste si jisti, jestli jste promysleli všechno, co to obnáší? Pokud má pejsek žít přímo s vámi v domě, následující řádky jsou určeny přímo vám. Tento článek je totiž zaměřen na to, co byste měli mít připravené a promyšlené, než si štěně přivedete domů.

  Více
 8. Mají být součástí výchovy psa i tresty?

  Na otázku smysluplnosti trestů při výchově psa existuje pravděpodobně tolik názorů, kolik existuje chovatelů psů. Pojďme se tedy na problematiku trestání podívat s nadhledem.

  Více
 9. Omluva za zrušené objednávky.

  Velká omluva i za to, že se nám to nepovedlo vše řešit včas a uspokojivě. 

  Více
 10. Novinka: Nativia

  Značka, kterou znáte z pořadu Kočka není pes

  Více
 11. Kam se psem na den a více? Do Psího hotelu

  Ubytování vašeho psího miláčka na jeden a více dnů. A psí kadeřník k tomu! 

  Více
Asc