Cart is empty
0

Můj košík

ks zboží - 0,00 Kč

Orthosan V Forte antiparazitní šampon

Orthosan V, pěnový antiparazitní šampon pro psy a kočky k hubení blech, klíšťat a vší. Jen asi 10% bleší populace žije na zvířeti, a 90% v jeho okolí, proto je velmi důležité vyhubení parazitů v okolí zvířete a držení zvířete minimálně rok v prevenci.

Doporučená cena 129,00 Kč

Cena 76,00 Kč (s DPH)

Dostupnost: Vyprodáno

  • Doprava zdarma nad 599 Kč
  • Ověřeno zákazníky
Kód:
212803
EAN:
8590005754876
Výrobce
Hlídací pes
Orthosan V, pěnový antiparazitární šampon pro psy a kočky k hubení blech, klíšťat a vší. Obsahuje provitamín B5 zlepšující vzhled srsti a urychlující hojení ran a podráždění vyvolaných ektoparazity. Nedráždí pokožku zvířat.

Účinná látka: Carbaryl

Návod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Rovnoměrně naneste pěnu na mokrou srst a rozetřete ji tak, aby pronikla až na pokožku po celém těle. Nechejte 2 - 3 minuty působit, pak zvíře důkladně opláchněte teplou vodou. Chraňte oči a nos zvířete před zasažením. Pokud je to možné, nechejte zvíře přirozeně oschnout a poté ho vykartáčujte. Na závěr oči vypláchněte borovou vodou a tlapky ošetřete dětským olejem. Další aplikaci neprovádějte dříve než za 7 dní.

Důležitá informace: Jen asi 10% bleší populace žije na zvířeti, ale naproti tomu 90% v jeho okolí. Hubení parazitů v okolí zvířete je tedy nezbytným předpokladem pro úspěšné ošetřování.

Sdělte nám Vaše zkušenosti

Lidé také koupili