Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Biorb Life Portrait akvarijní set bílý 45l

Kód: 307526
Doprava zdarma
Značka: Biorb
10 999 Kč –4 %
Biorb Life Portrait akvarijní set bílý 45l
10 999 Kč –4 % 10 469 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
BiOrb je moderní designové akvárium a zároveň útulným domovem pro ryby. Výhodou je jednoduchá instalace a snadná údržba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvária biOrb jsou jednoduchá, ale elegantní, plně integrovaná s veškerým biOrb příslušenstvím a filtry. BiOrb Life Portrait 45l akvárium má jasný a plochý přední i zadní panel, na kterých je nalepena barevná lesklá akrylová fólie. Akvárium je vyrobeno z 6mm akrylu a usazeno na 8mm akrylové základně. Přístup do vnitřní části akvária je přes kruhový otvor v horní části. Jako všechny biOrb akvária používá i biOrb Life Portrait speciální keramická média k biologické filtraci. Přebytečný odpad je shromažďován a zadržován filtrem ve spodní části akvária. K údržbě akvária stačí každé 4 týdny vyměnit filtrační patronu a třetinu vody. Akvárium je vybaveno inteligentním LED osvětlením, které automaticky kopíruje přirozený 24hodinový světelný cyklus. Akvarijní set obsahuje: 45l akvárium 12V inteligentní LED osvětlení keramická média pro biologickou filtraci na dno akvária vzduchovací kámen filtr i s náplní nízkonapěťové vzduchové čerpadlo vodní kondicionér a pročišťovač vody krmivo pro ryby biOrb je moderní designové akvárium. Hlavní výhodou je jednoduchá instalace a snadná údržba díky kombinaci filtrů, které jsou ukryty vespodu akvária. S úsporným halogenovým nebo LED světlem se speciální 24 hodinovou inteligetní funkcí osvětlení. Vyrobeno z akrylátu, což je průzračný plast, který vypadá jako sklo, ale vyznačuje se vlastnostmi, které sklo v mnohém předčí. Jsou pevnější, lehčí a s několikanásobně vyšší průzračností. K akváriu lze přikoupit celou řadu příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika do akvárií
Hmotnost: 11 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: