Hill's

V roce 1976 společnost Colgate-Palmolive získala Hill's Pet Nutrition. Dnes jsou krmiva pro domácí zvířata značky Hill's™ k dispozici v 86 zemích po celém světě. V roce 1999 společnost dosáhla tržeb ve výši 1 miliardy USD a toto číslo každým rokem dále roste. Veterináři po celém světě doporučují produkty společnosti Hill's svým klientům a používají je i pro své mazlíčky daleko častěji než produkty jiných firem.

Ve středisku Hill's Pet Nutrition Center ve městě Topeka v Kansasu týmy veterinářů a atestovaných specialistů v oblasti výživy a vnitřního lékařství spolupracují s domácími zvířaty na vývoji výživných a chutných krmiv. Každé zvíře má svůj tým, který mu zajišťuje čistý a prostorný kotec, místo na hraní a výběh, a mnoho jiných lidských i zvířecích přátel. V tomto špičkovém zařízení se také nachází plně vybavená veterinární nemocnice certifikovaná Asociací amerických nemocnic pro zvířata (AAHA), která vyhovuje nejvyšším současným standardům veterinárních nemocnic pro malá zvířata.

Naší vizí je vést celosvětový trh prémiových krmiv z naší pozice uznávané přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat. Jinými slovy, stejně jako náš zakladatel Dr. Mark Morris starší i my jsme přesvědčeni, že správná výživa je nezbytná pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Chceme, aby lidé na celém světě věděli, že produkty Hill's jsou nejlepšími krmivy, jaké mohou majitelé svým mazlíčkům dát. Všechna zvířata, která jsou v péči Hill´s Pet Nutrition, žijí v láskyplném, bezpečném, hravém a čistém prostředí. Používáme pouze šetrné, neinvazivní metody, které jsou nutné k rozvoji nutričních technologií, aby psi a kočky mohli žít dlouhý zdravý život.

 

 

Žádné produkty značky Hill's nebyly nalezeny...