Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Ochrana tlapek pro psy

Botičky pro psy rozhodně nejsou přežitkem, jak si spousta lidí myslí, ale skvělým pomocníkem při výletech v náročnějším terénu za každého počasí či při zranění tlapky. Zafixují ji a ránu ochrání před nečistotami. Správnou velikost vyberete tak, že botička při došlapu tlapku nikde neomezuje ale ani není příliš velká. Nezapomeňte tlapky pravidelně kontrolovat a v případě potřeby je očistěte například vlhčenými ubrousky na tlapky. Pokud dojde k poranění, je potřeba ránu důkladně vyčistit pod tekoucí vodou a aplikovat dezinfekci. Vhodné je poté kontaktovat veterináře, který poradí další postup podle typu zranění.

 

 

 

 

Nejprodávanější

Karlie ochranná bota XL
219 Kč –56 %
Karlie ochranná bota XL
Momentálně nedostupné
223477
Původně: 219 Kč  (–56 %)
95 Kč
1 položek celkem
Karlie ochranná bota XL
219 Kč –56 %
Karlie ochranná bota XL
Momentálně nedostupné
95 Kč

Neoprénová ochranná botička, vhodná pro velké psy. Vhodná obuv pro dlouhodobý tah, pro překytí zranění nebo na běžné nošení.

223477