Purina Cat Chow Special Care Sterilized 1,5kg

Kód: 304630
299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kompletní krmivo pro kastrované dospělé kočky. Pomáhá udržet silnou svalovinu a ideální telesnou kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Přizpůsobeno pro sterilizované / kastrované kočky. S vysokým obsahem kuřete.

 

Kompletní krmivo pro dospělé kastrované/sterilizované kočky.

 

Krmiva PURINA CAT CHOW jsou pečlivě připravována z vysoce kvalitních zdrojů bílkovin a přírodních složek - jako je hrášek, mrkev, celozrnné obiloviny, čekanka a kvasnice.

CAT CHOW s vysokým podílem kuřete obsahuje více než 50 % živočišných bílkovin z celkového obsahu bílkovin, aby uspokojilo přirozené potřeby vaší kočky. Upravená hladina bílkovin a tuků v krmivu pomáhá udržovat silné svaly a zdravou váhu kastrovaných koček. Speciálně vytvořená receptura pomáhá kočkám vyrovnat se s hormonálními důsledky kastrace.

Na základě dlouholetých zkušenosti od roku 1926 v oblasti výživy koček, je CAT CHOW 100 % kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje vše, co vaše kočka potřebuje pro zdravý a pohodový život.

 

Krmný návod: Doporučené denní krmné dávky (g/den): Hmotnost kočky 2-4 kg: 30-55 g, Hmotnost kočky 4-6 kg: 55-85 g. Na krmivo PURINA® CAT CHOW® přejděte postupně během 7 dnů. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní kočky při běžné teplotě okolního prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální tělesnou hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

 

Složení: obiloviny* (celozrnné 42 %), maso a výrobky živočišného původu (25 %, z toho kuře 14 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, zeleniny* (2 % sušeného čekankového kořene; 0,07 % sušené mrkve, odpovídá 0,4 % mrkve; 0,07 % sušeného hrášku, odpovídá 0,4 % hrášku), minerální látky, kvasnice* (0,3 %). *Přírodní suroviny.

 

Analytické složky: hrubý protein: 35,0 %, hrubý tuk: 9,0 %, obsah anorganických látek: 8,0 %, hrubá vláknina: 3,5 %.

 

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 14 000; vit D3: 1 150; vit E: 100; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (Se: 0,12); taurin: 980. Antioxidanty.

 

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 1.54 kg
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: