Registrujte se teď a získejte slevový kupon v hodnotě 200 Kč na další nákup!

Kiltix antiparazitický obojek 53 cm

Kód: 319358
Značka: Kiltix
679,90 Kč –41 %
Kiltix antiparazitický obojek 53 cm
679,90 Kč –41 % 399 Kč
Skladem
Kiltix antiparazitický obojek pro psy středních plemen od 3 měsícú věku, účinkuje 7 měsíců. Proti blechám a klíšťatům, navíc zamezuje rozmnožování samiček klíšťat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obojek Kiltix je přípravkem proti klíšťatům a blechám s délkou účinku až 7 měsíců. 

  • Je účinný proti nejčastějším druhům klíšťat a blech
  • Je vhodný i pro štěňata od 3 měsíců věku
  • Je vhodný pro všechna plemena psů: malá, střední i velká
  • 3 velikosti obojku: 38, 53 a 70 cm

Způsob podání

Obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku.

Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty. Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje jak při pohybu, tak v klidu.

Po nasazení je obojek účinný proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců.


Obojek Kiltix obsahuje dvě účinné látky (propoxur a flumethrin), které vzájemným působením zaručují vynikající a dlouhotrvající účinek proti blechám i klíšťatům. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost samiček klíšťat, takže snižuje zamoření prostředí klíšťaty. Protože trvá přibližně 24 hodin, než se účinné látky rozptýlí po celém těle psa, je velmi důležité nechávat obojek na psovi stále - dokonce i při koupání! 

Chcete svého psího mazlíčka uchránit před nepříjemnostmi s blechami, klíšťaty a jinými parazity? Veškerém starostem můžete předejít jednoduše tím, že svému pejskovi koupíte antiparazitický obojek Kiltix. Obojek Kiltix účinkuje proti všem vývojovým stádiím nejběžnějších parazitů, kteří napadají psy. Účinek se projeví už 24 hodin po nasazení a vydrží Vám celou klíšťovou sezónu – až 7 měsíců. Díky tomu je Kiltix nejdéle působící obojek proti blechám na našem trhu. Obojek je napuštěný látkami propoxur a flumethrin, které vzájemným působením účinně bojují proti parazitům a všem jejich vývojovým stádiím. Flumethrin navíc způsobuje neplodnost u samiček klíšťat, díky čemuž snižuje výskyt klíšťat v prostředí, kde se pes pohybuje.