Pro Plan Cat Renal Plus Adult kuře 10kg

Kód: 343756
Doprava zdarma
1 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Krmivo pro kočky speciálně vyvinuté k podpoře správné funkce ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníky, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje správnou funkci ledvin. ** Obsahuje vysoce kvalitní kousky kuřete, vysoké množství antioxidantů a vitamínů, například vitamín E, C, beta-karoteny nebo omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které posilují imunitu. Krmivo PURINA® PRO PLAN® RENAL PLUS mají vysoký podíl bílkovin a vyvážený komplex minerálů, které přispívají ke zdravým kloubům a dobré pohyblivosti.

Vyzkoušejte krmiva z řady STERILISED a podpořte zdravý a spokojený život vaší kočky. Pokud jí chcete dopřát změnu, zvolte granule PURINA® PRO PLAN®, které obsahují nejrůznější podpůrné přísady (VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, DERMA CARE, LIGHT). Nezapomeňte ani na naše kapsičky a paštiky pro kočky.

Jakmile bude vaší kočce sedm let, přejděte na řadu krmiv Senior Sterilised. Řada nutričně vyvážených výrobků PURINA® PRO PLAN® udržuje vaši kočku ve špičkové kondici po celý život.

*Krmivo je určeno pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem.

**Interní výzkum společnosti Purina, 2006. Vliv směsi živin na správnou funkci ledvin, výzkum proveden u 40 koček po dobu 3 měsíců.

Benefity:

- Podporuje správnou funkci ledvin* (*tento produkt je určen pro zdravé kočky. Pokud vaše kočka potřebuje speciální péči o ledviny, poraďte se se svým veterinárním lékařem)

- Vědecky vyvinuté krmivo, které už za šest týdnů dokáže ovlivnit oxidační parametry, a tím podporuje zdravou funkci ledvin** (**Interní výzkum Purina, 2006, Vliv směsi živin na zdravotní parametry ledvin, vzorek 40 koček, trvání 3 měsíce).

- Vysoký obsah vitamínů a antioxidantů posiluje imunitní systém.

- Vysoký podíl bílkovin a vyvážený komplex minerálů přispívá ke zdravým kloubům a dobré pohyblivosti.

- Hlavní složkou jsou kuřecí kousky.

- Složení vychází z aktuálních vědeckých poznatků. Neobsahuje žádná barviva ani ochucovadla.

Složení: kuře (21 %) (včetně hřbetu a hrudi), sušené drůbeží bílkoviny, pšenice, rýže, moučka z kukuřičné bílkoviny, pšeničný lepek, živočišné tuky, kukuřice, sušená vejce, sušený čekankový kořen, minerální látky, rybí tuk, dochucovací masové výtažky, kvasnice.

Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 30 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 110); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 11); síran manganatý monohydrát: (Mn: 40); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 100); seleničitan sodný: (Se: 0,11). Antioxidanty.

Analytické složky: hrubý protein: 36,0 %, hrubý tuk: 16,0 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 1,5 %.

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Krmný návod: viz tabulka. Krmné dávky pro udržení ideální tělesné kondice se mohou lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity a klimatických podmínkách. Kontrolujte tělesnou hmotnost vaší kočky a krmnou dávku přizpůsobte její aktuální tělesné hmotnosti.
Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Doporučujeme pravidelné návštěvy vašeho veterinárního lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 10.7 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: superprémiové
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: