Registrujte se teď a získejte slevový kupon v hodnotě 200 Kč na další nákup!

Purina Pro Plan DentaLife – LARGE 142g

Kód: 344407
54,90 Kč –40 %
Purina Pro Plan DentaLife – LARGE 142g
54,90 Kč –40 % 33 Kč
Skladem
Snacky Dentalife značky Purina podporují optimální čištění zubů díky speciální struktuře, která umožňuje důkladně vyčistit i hůře dostupná místa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrup patří mezi nejdůležitější nástroj psa. Proto je nezbytné udržovat ho pravidelnou a důkladnou péčí co nejdéle funkční. Snacky Dentalife značky Purina podporují optimální čištění zubů díky speciální struktuře, která umožňuje důkladně vyčistit i hůře dostupná místa. Dochází tak ke snižování zubního plaku a kamene a prevenci jejich další tvorby. Nízkotučná receptura bez přídavku cukru, umělých barviv a ochucovadel snacků Dentalife napomáhá každodenní péči o chrup. Purina Dentalife Snacky v krátkém přehledu: snacky pro péči o chrup psů koncipovány pro každodenní použití: umožňují důkladnou a dlouhotrvající čistotu speciální struktura: pro důkladné čištění zubů prevence tvorby zubního plaku a kamene: čistí i hůře dostupná místa, např. zadní stranu zubů se zdravými, nízkotučnými přísadami bez přídavku cukru bez umělých barviv a ochucovadel Složení: obiloviny (60% extrudovaná kukuřičná mouka, 5% pšeničná mouka), glycerin, minerální látky, droždí, maso a vedlejší živočišné produkty (1,2%*), oleje a tuky *odpovídá 4% rehydratovaného masa a vedlejších živočišných produktů (4% kuřecí). Přídatné látky: Nutriční látky: vitamín A (8.500 IE/kg), vitamín D3 (570 IE/kg), vitamín E (60 mg/kg), jodičnan vápenatý, bezvodý (2,2 mg/kg), monohydrát síranu manganatého (12,5 ,g/kg), monohydrát síranu zinečnatého (280 mg/kg), selenit sodný (0,31 IE/kg), antioxidanty. Doporučené dávkování: 1 kus denně. Dbejte na to, aby měl Váš pes k dispozici dostatek čerstvé vody. Mějte Vašeho psa při krmení pod dohledem. Dodržujte doporučenou denní dávku.

Pokud chcete pro svého pejska to nejlepší, z řadou Pro Plan od Puriny určitě nesáhnete vedle. Každé granule z řady Pro Plan jsou totiž vyvinuty speciálně na míru věku, plemeni a životnímu stylu psa tak, abyste výživou maximálním způsobem přispívali ke zdraví a spokojenosti Vašeho čtyřnohého kamaráda. Purina vyvinula výživový koncept Optinutrition, založený na nejnovějších vědeckých poznatcích, s jehož pomocí jsou identifikovány všechny důležité složky výživy v každé životní etapě.
Purina Pro Plan vytváří dokonale vyvážené krmivo také pro kočky, na výběr navíc máte mezi klasickými granulemi a masovými kapsičkami.