Cart is empty
0

Můj košík

ks zboží - 0,00 Kč

Bolfo

Bolfo.jpg

Bolfo – antiparazitní obojky, pudry a spreje

Každý páníček dobře ví, jaké starosti mohou jemu i jeho zvířecímu miláčkovi přivodit klíšťata, blechy a jiní parazité. Naštěstí však na všechna tato trápení existuje snadný lék. Značka Bolfo je specialista na antiparazitické výrobky a péči pro vaše zvířecí miláčky dodává hned v několika podobách.

Bolfo obojek

Vypadá jako obyčejný obojek. Neslouží však jenom pro parádu, ale má také velmi praktický přínos. Díky jeho nošení totiž uchráníte sebe i svého mazlíčka nepříjemným starostem s parazity. Stačí totiž jediný kontakt blechy nebo klíšťata s účinnou látkou v obojku a parazit je okamžitě usmrcený. A protože je účinek tak rychlý, předcházíte tím vzniku alergií a přenosu nejrůznějších nemocí.

Jak Bolfo obojek funguje?

Obojek je napuštěný účinnou látkou propoxur. Ta se přes jeho póry dostává na srst zvířete a v důsledku toho také do pelíšku, na gauč, na podlahy a všude, kde si váš mazlíček hraje a hrozí, že by se tam parazité mohli vyskytovat. Celý mechanismus totiž funguje na principu práškovacího letadla – kam se váš mazlíček pohne, tam kolem sebe čistí prostředí. Část účinné látky tak zůstává na srsti vašeho zvířete a část popadá tam, kde si hraje.

Komu je Bolfo obojek určený?

Bolfo obojky se vyrábí ve dvou velikostech – Bolfo 70 pro psy a Bolfo 38 pro malé psy a kočky. Specifikace obou velikostí máme v této tabulce:

Určeno pro:Délka obojku:Účinnost proti blechám:Účinnost proti klíšťatům:
Obojek Bolfo 70 psy 70 cm Až 5 měsíců 10 týdnů
Obojek Bolfo 38 kočky a malé psy 38 cm Až 4 měsíce 10 týdnů

Obojek Bolfo má vynikající recenze, oblíbila si ho spousta páníčků a ještě více zvířecích mazlíčků mu vděčí za pohodlí a nerušenou radost ze svého zvířecího života. O obojek se nemusíte bát ani v dešti, ani v případě, že si váš mazlíček užívá vodních radovánek. Bolfo obojky jsou totiž voděodolné a fungují okamžitě, jakmile uschnou.

Bolfo spray

Bolfo sprej je účinný přípravek pro Vaše psy a kočky v boji proti blechám a jiným parazitům. Kožní sprej Bolfo účinkuje okamžitě v srsti zvířete a chrání ho pak dalších 5 měsíců před blechami a 10 týdnů před klíšťaty.

ProduktFunkceObjemOchrana před blechamiOchrana před klíšťaty
Bayer Bolfo spray Kožní sprej antiparazitní 250 ml až 5 měsíců až 10 týdnů

Bolfo pudr

Další variantou boje proti parazitům je pudr proti blechám Bolfo. I ten spolehlivě zahubí blechy, klíšťata a jiné parazity, kteří otravují život Vašemu miláčkovi. Hodí se především pro mladá nebo příliš lekavá zvířata, kterým vadí zvuk spreje.

Použití pudru Bolfo

Pudr nasypte na srst Vašeho zvířete a jemně jej vtírejte do jeho srsti až na pokožku. Pozornost je třeba věnovat celému tělu zvířete – včetně hlavy, uší a ocasu a tlap. Nejproblematičtější a parazity nejoblíbenější jsou záhyby těla – jako jsou tlapy, vnitřní strana stehen nebo kořen ocasu. Zásyp provádějte přibližně 1-2x týdně po dobu několika týdnů.

Další antiparazitika Bayer

PřípravekParazitiFormaweb výrobceLéčivé látkyPro kočkyPro psy
Klíšťata Blechy Larvy blech Všenky Bodalky Komáři Koutule Škrkavky Tasemnice Měchovci Tenkohlavec
Advantix ano ano ano ano ano ano pipeta Bayer - Advantix Imidaclopridum
Permethrinum
ano
Kiltix ano ano obojek Bayer - Kiltix Propoxurum
Flumethrinum
ano
Foresto ano ano ano ano obojek Bayer - Foresto Flumethrinum
Imidaclopridum
ano ano
Bolfo obojek ano ano ano obojek Bayer - Bolfo (obojek) Propoxurum ano ano
Bolfo sprej ano ano ano sprej Bayer - Bolfo (sprej) Propoxurum ano ano
Advantage ano ano pipeta Bayer - Advantage Imidaclopridum ano

Další výrobci

Desc

Desc