Cart is empty
0

Můj košík

ks zboží - 0,00 Kč

Orijen

Orijen.jpg

Krmivo Orijen

Pokud hledáte krmivo pro Vaše zvířecí miláčky, které se vyrábí ze 100% kvalitních a čerstvých surovin, s granulemi Orijen určitě nešlápnete vedle. Výrobce krmiva Orijen si zakládá na tom, aby nahrazovalo přirozenou stravu volně žijícího zvířete. Biologicky nejvhodnější poměr surovin pro psy a kočky je totiž 80 % masa, 20 % ovoce a zeleniny a 0 % obilovin. A na to se u granulí Orijen můžete spolehnout. Obsahují vysoké množství přírodního proteinu a naopak snížené množství sacharidů, které pochází výhradně z ovoce a zeleniny a nikoli z obilovin. – Vše je navíc z čerstvých lokálních surovin. Můžete si tak být jisti, že svému mazlíčkovi dopřáváte skutečně jen to nejlepší ze surovin, které přirozené potřebuje.

Původ surovin u granulí Orijen:

Veškeré suroviny použité pro výrobu granulí Orijen pochází od místních dodavatelů a jsou vždy 100% čerstvé. V granulích tak najdete poměr volně chované drůbeže, vejce z nosnic, maso ze zvířat volně žijících anebo chovaných na farmách ve volném výběhu a ryb lovených ve volné přírodě. Ovoce i zelenina dozrává přímo na slunci. U nás máte jistotu, že suroviny použité pro výrobu granulí jsou vhodné i pro lidskou spotřebu. Váš zvířecí mazlíček tak nedostává o nic horší potravu, než byste si dopřáli Vy sami.

Kvalita surovin u granulí Orijen

Mnoho výrobců granulí se ohání tvrzením, že jejich suroviny jsou také čerstvé. Velmi často je však řeč o tzv. „krmné směsi“ mas neznámého původu, které se zpracovává a mrazí do velkoobjemových kostek, které se dále distribuují. Takové složení však u granulí Orijen skutečně nenajdete. Orijen granule garantují následující kvality:

 • Čerstvost zpracovávaných surovin. Krmivo se nevyrábí ze zmrazených surovin, ale vždy výhradně z těch čerstvých, které se do výrobny dováží chlazené.
 • Žádné konzervanty. Do krmiv Orijen nepřidáváme žádné konzervační látky ani jiné chemikálie. Granule jsou vždy 100% přírodní.
 • Důvěryhodné zdroje. Suroviny od místních dodavatelů jsou do naší kuchyně dováženy během jednoho až dvou dnů od sklizně či porážky.

Krmivo po psy Orijen

Psi mají shodnou anatomii s vlkem a tomu by se měla přizpůsobovat i strava. Ve volné přírodě tvoří naprostou většinu potravy psovitých šelem maso a nestane se, že by si vlk pochutnával na obilovinách. A právě proto ani v krmivu Orijen žádné obiloviny nenajdete.

 • Vysoký obsah masa a přírodních proteinů. V granulích pro psy Orijen najdete vysoký podíl masa v poměru 75 – 90 %. Díky tomu granule přirozeně nahrazují stravu, kterou šelmy konzumují ve volné přírodě.
 • Vysoký podíl živočišného tuku. Živočišné tuky jsou pro zdraví Vaše mazlíčka nezbytné. Přispívají ke správnému trávení a zpracovávání živin. Tuky v krmivu Orijen pochází výhradně z přírodních zdrojů získaných z čerstvé drůbeže, ryb a vajec.
 • DHA a EPA z čerstvých ryb. DHA a EPA jsou přírodní látky potřebné pro zdravé fungování imunitního a nervového systému Vašeho psa. Do granulí Orijen získáváme tyto látky výhradně z čerstvých ryb a nikoli z umělých zdrojů.
 • Nízký podíl sacharidů. Přirozená strava psa obsahuje jen minimum sacharidů. Sacharidy v krmivu Orijen jsou navíc získávány výhradně z ovoce a zeleniny a nikoli z obilovin, které se v přirozené potravě psa vůbec nevyskytují.
 • Přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu. Látky potřebné pro zdravou stavbu těla Vašeho miláčka do granulí dodáváme výhradně z přírodních zdrojů. Právě proto obsahuje krmivo Orijen vysoký podíl čerstvého masa, ryb a drůbeže.
GranuleUrčeno proSložení
Orijen Dog Puppy Štěňata a mladí psi 80 % masa (volně chované kuře a krůta, losos, candát, sleď), vejce z hnízda, ovoce a zelenina
Orijen Dog Puppy Large Štěňata a mladí psi – velká plemena 80 % masa (volně chované kuře a krůta, losos, candát, sleď), vejce z hnízda, ovoce a zelenina
Orijen Dog Adult Dospělí psi 80 % masa (volně chované kuře a krůta, losos, candát, sleď), vejce z hnízda, ovoce a zelenina
Orijen Dog Senior Starší psi 80 % masa (volně chované kuře a krůta, losos, candát, sleď), vejce z hnízda, ovoce a zelenina
Orijen Dog 6 Fish Dospělí psi 80 % ryb (losos, platýz, candát, štika, sardinka, sleď), ovoce a zelenina
Orijen Dog Regional Red Dospělí psi 75 % masa (Black Angus hovězí, divoký kanec, jehněčí, na ranči chovaný bizon), ovoce a zelenina
Orijen Dog Tundra Dospělí psi 90 % masa (na ranči chovaný los, na ranči chovaný bizon, křepelka a kachna z volného chovu, pstruh)

Granule Orijen Dog Puppy pro štěňata

Štěňata potřebují pro svůj zdravý růst a správnou kondici vysoké množství výživných proteinů a tuků. A právě to Vašim psím mazlíčkům nabízí speciální granule Orijen pro štěňata. Obsahuje nízký podíl sacharidů, který je pro Vaše štěně ideální pro správný růst svalů a dostatečnou dávku energie.

Granule Orijen Dog Adult pro dospělé psy

Granule Orijen Dog Adult určené pro dospělé psy obsahují vysoký obsah volně chované čerstvé drůbeže, ryb a vajec z nosnic. Krmivo je díky tomu plné masa (podíl ve složení je 80%), díky čemuž je bohatým zdrojem proteinů tolik potřebných k růstu svalů Vašeho psího mazlíčka. Nízký podíl sacharidů přesně odráží přirozenou stravu, kterou šelmy vyhledávají v přírodě, a která je tolik potřebná k optimálnímu využití energie. Balení granulí Orijen Dog Adult se distribuují v baleních o hmotnosti 2,27 kg, 6,8 kg a 13 kg.

GranuleUrčeno proBaleníSložení
Orijen Dog Puppy Krmivo pro štěňata 2,27 kg, 13 kg 80 % masa (volně chované kuře a krůta, losos, candát, sleď), vejce z hnízda, ovoce a zelenina
Orijen Dog Puppy Large Krmivo pro štěňata velkých plemen 6,8 kg, 13 kg 80 % masa (volně chované kuře a krůta, losos, candát, sleď), vejce z hnízda, ovoce a zelenina

Granule Orijen Dog Adult pro dospělé psy

Granule Orijen Dog Adult určené pro dospělé psy obsahují vysoký obsah volně chované čerstvé drůbeže, ryb a vajec z nosnic. Krmivo je díky tomu plné masa (podíl ve složení je 80%), díky čemuž je bohatým zdrojem proteinů tolik potřebných k růstu svalů Vašeho psího mazlíčka. Nízký podíl sacharidů přesně odráží přirozenou stravu, kterou šelmy vyhledávají v přírodě, a která je tolik potřebná k optimálnímu využití energie. Balení granulí Orijen Dog Adult se distribuují v baleních o hmotnosti 2,27 kg, 6,8 kg a 13 kg.

Granule Orijen Dog Senior pro starší psy

Krmivo Orijen pro starší psy veterány je plné masa z volně chované a lokální drůbeže a ryb. Díky tomu jsou granule Orijen Dog Senior plné prospěšných látek, které vaši psí staroušci tolik potřebují. Krmivo Orijen Dog Senior přispívá ke zdraví, k udržení správné hladiny cukru v krvi a optimální tělesné váhy. Granule Orijen Dog Senior se vyrábí v baleních o hmotnosti 2,27 kg a 13 kg.

Granule Orijen Dog Regional Red

Krmivo Regional Red maximálním způsobem napodobuje přirozené složení potravy psa ve volné přírodě. Obsahuje tak optimální podíl masa, ovoce a bobulovin, se kterou se psi setkávají ve svém přirozeném prostředí. Ve složení krmiva Regional Red najdete nadstandardní poměr hovězího masa, zvěřiny a jehněčího a vepřového. Všechna zvířata jsou chována na místních farmách a díky tomu dosahují kvality určené i pro lidskou spotřebu. Můžete se tak spolehnout, že svému psímu mazlíčkovi nedáváte nic, na čem byste si sami nepochutnali.

Granule Orijen Dog Six Fish

Krmivo Orijen Six Fish se vyznačuje nadstandardním 80% obsahem sladkovodních i mořských ryb, které jsou loveny ve volné přírodě. Díky tomu krmivo Six Fish přispívá ke zdraví a přirozenému růstu svalové hmoty Vašeho mazlíčka. Rybí maso navíc přispívá ke zdravé váze psů všech plemen a každého věku.

 • Vysoký podíl ryb a živočišných proteinů. 80 % složení je čerstvé a lokální maso ze sladkovodních i vodních ryb.
 • Bohatý na zdravé rybí tuky. Živočišné tuky jsou pro špičkovou kondici Vašeho psa takřka nezbytné. Rybí tuk je navíc bohatý na další prospěšné látky, které přispívají k celkovému zdraví Vašeho psa.

Granule Orijen Tundra

Orijen Tundra je krmivo speciálně vyvinuté tak, aby napodobily složení stravy šelmy žijící ve volné přírodě. Granule obsahují vysoký (90%) podíl masa z volně chované zvěřiny, z bizona, losa, kachny a křepelky a pstruha. Granule Orijen Tundra navíc napodobují „celou kořist“ – a obsahují tak kromě svaloviny vysoký podíl jater, drštěk, morku i chrupavek, které jiné granule zcela opomíjí. Díky tomu poskytne Orijen Tundra Vašemu psovi kompletní výživu.

 • Bez umělých proteinů. Granule Orijen Tundra obsahují 90 % čerstvého masa, není v nich tedy ani prostor pro jakékoli umělé proteiny.
 • Bez přidaného tuku. Živočišný tuk je pro zdraví Vašeho psího mazlíčka velice důležitý, ovšem pouze v přirozeném podílu masa. Všechny tuky v granulích Orijen Tundra jsou proto 100% přírodní.

Desc

Desc