Omluvte prosím zpoždění objednávek uskutečněných do 1. února. Stěhujeme sklad do lepšího!

Cat's Best Original 40l

Kód: 341910
Značka: Cat's Best
699,90 Kč –20 %
Cat's Best Original 40l
699,90 Kč –20 % 559 Kč
Skladem

Cat's Best Original -100% přírodní a bohatá podestýlka pro kočky z rostlinných vláken, jedinečné vázání zápachu, kompostovatelné a biologicky odbouratelné, nízká prašnost, jemné na tlapách, bez přísad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočkolit Cat's Original, následovník kočkolitu Cat's Best Öko Plus, je mnohem účinnější než klasické podestýlky pro kočky, jelikož spolehlivě váže kapalinu v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken.

 

  • Díky tomu je Cat's Best Original velmi úsporný ve spotřebě a také výrazně hospodárnější než mnoho jiných podestýlek.
  • Práce vynaložená na čištění a doplňování kočičí toalety je redukovaná na minimum, protože Cat's Best Original díky své vysoké schopnosti pohlcení pachů může být ponechán v toaletě mnohem déle (až 7 týdnů).
  • To znamená méně práce a také mnohem menší náklady.
  • Přesvědčte se sami o kočklitu č. 1 v Evropě - příjemný a perfektní pro citlivé nosíky.

 

Cat´s Best Original v přehledu: kočkolit z přírodní vlákniny silný pohlcovač zápachu, příjemně vonící - bez umělých přísad kompostovatelný a 100% biologicky odbouratelný:zbytky steliva lze dát po vyjmutí z kočičí toalety na kompost nebo do biokontejneru (prosíme, respektujte místní předpisy o odpadech).

Denní množství hrudek v této podestýlce po použití kočičí toalety likvidujte jednoduše vhozením do domácí toalety 100% čistá aktivní rostlinná vlákna:

Pro výrobu jsou používána nejjemnější rostlinná vlákna, která jsou získávána z neošetřeného domácího jedlového a smrkového dřeva.

Zhodnocování těchto dřev, hojně se vyskytujících v přírodě, slouží zachování přirozených, zdravých lesů velice úsporný: vydrží až 7 týdnů, výkonnější než běžné stelivo pro kočky super savý - až 700% absorpce tekutiny oproti vlastnímu objemu hrudkující a neprašný lehký k přenášení likvidovatelný v toaletě:

je vyroben z přírodních rostlinných vláken, která se - podobně jako toaletní papír - rozpustí již ve vodě v záchodové míse.

Tím se předejde ucpání a problémům v odpadní rouře i čističce odpadních vod.

Prosíme splachovat vždy dostatečným množstvím vody! sametově hebký k tlapkám

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky, Hrudkující podestýlky
Hmotnost: 17.2 kg
Druh podestýlky: hrudkující