FURminator hřbílko

Kód: 344985
Značka: Furminator
299,90 Kč –26 %
FURminator hřbílko
299,90 Kč –26 % 221 Kč
Skladem
Hřbílko. Péče o srst - Denně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní kartáč FURminator® pomáhá rozčesávat kožní maz, aby byla srst zdravá a lesklá. Používejte kdykoliv na mokrou i suchou srst, vždy po dobu několika minut. Každodenní péče o srst obvykle zahrnuje kartáčování, česání a rozčesávání srsti a odstraňování plstnatých žmolků. V rámci systému pravidelné péče o srst FURminator® Ultimate Hair Reduction System této fázi říkáme „česání“. Každodenní kartáčování udržuje srst zdravou, lesklou a hebkou, protože rovnoměrně roztírá kožní maz po kůži a srsti. Někdy se v srsti objeví plstnaté žmolky, které je třeba odstranit. Pokud se péči věnujete pravidelně, zabere celý proces jen pár minut. Masážní kartáč FURminator® pomáhá rozčesávat kožní maz, aby byla srst zdravá a lesklá. Používejte kdykoli za sucha i za mokra vždy několik minut jako jeden z kroků systému pravidelné péče o srst FURminator® Ultimate Hair Reduction System. Masážní kartáč FURminator® můžete používat u většiny zvířat, která mají srst. Kartáč má tvarované pryžové zuby, které jsou tak šetrné, že je můžete použít i u zvířat s citlivou kůží. Masážní kartáč FURminator® můžete použít kdykoliv na suchou i mokrou srst. Jeho pohodlná konstrukce s páskem na ruku umožňuje snadnou manipulaci i za mokra. Masírujte kůži zvířete často, vždy po dobu několika minut. Tvarované pryžové zuby masírují kůži a pomáhají rozčesávat kožní maz, aby byla srst zdravá a lesklá. Pokyny: Na česání si najděte klidné místo, kde si můžete se zvířetem příjemně sednout. Nepospíchejte. Před použitím nástroje odstraňte zplstnatělou a zacuchanou srst pomocí odstraňovače plstnatých žmolků nebo vyčesávacího hrabla FURminator®. Jemně přejíždějte po srsti ve směru růstu chlupů. Začněte na hlavě zvířete a postupujte přes záda. S velkou opatrností ošetřete srst zvířete v oblasti břicha, nohou, v blízkosti pohlavních orgánů a řitního otvoru. Neopakujte nadměrně pohyby nástrojem v jediné oblasti. Mohli byste tak podráždit srst a kůži zvířete. - Tvarované pryžové zuby masírují kůži a pomáhají rozčesávat kožní maz, aby byla srst zdravá a lesklá. - Pohodlná konstrukce s páskem na ruku umožňuje snadnou manipulaci i za mokra. - Vhodné pro psy i kočky. - Používejte každý den jako jeden z kroků systému pravidelné péče o srst FURminator® Ultimate Hair Reduction System. - Od výrobců originálního vyčesávacího hrabla FURminator®.

Co je Furminator a na co se používá?
Furminator je unikátní hřeben pro psy zaručující šetrnou péči o srst i dalších zvířecích mazlíčků. Jeho tajemství spočívá ve speciálně navrženém kartáči. Je šetrný ke chlupům, které nejsou připraveny k vypadnutí (zejména tedy chlupy vrchní části srsti), ale opatrně zbaví psa i kočku chlupů z podsady, které vypadávají pravidelně a jsou již uvolněné z kůže.
Jeho skutečná práce tedy spočívá v tom, že šetrně vyjme ze srsti vypadané a puštěné chlupy, které zůstaly zachyceny v srsti.
Zvířecí srst se obnovuje každé 4 - 6 týdnů, proto zvířata pouští prakticky neustále. Vhodné je vyčesávat každý týden 1 - 2x, případně dle individuální potřeby. Vliv na kvantitu česání může mít roční období, strava či aktuální zdravotní stav zvířete.