Versele-Laga Complete pro morčata 8kg

Kód: 322126
Doprava zdarma
Značka: Versele-Laga
1 499 Kč –26 %
Versele-Laga Complete pro morčata 8kg
1 499 Kč –26 % 1 098 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro morčata. Kompletní krmivo pro morčata. Krmivo Cavia Complete zajišťuje tyto funkce: dental care, nízkokalorické, s prebiotiky a vitamíny navíc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cavia Complete je lahodné kompletní krmivo ve formě extrudátu. Každý kousek obsahuje stejně vyváženou směs složek, která je optimálně přizpůsobena nutriční fyziologii morčat. Tímto je zamezeno vybíráním pouze jednotlivých částí krmiva. Při výrobě je vyloučeno přidání obilných zrn. Lehce stravitelné krmivo je složeno ze 20 % vlákniny. Ta, stejně jako přidaná prebiotika (FOS a MOS), napomáhají zdravé střevní flóře. Extrudáty obsahují dlouhá vlákna, která jsou optimální pro obrušování stále rostoucích zubů.


Morčata jsou od přírody býložravci a jejich výživa musí obsahovat důležité balastní látky a malé množství škrobů. Cavia Complete se skládá ze 20 % vlákniny. Díky speciálnímu způsobu výroby mohou být extrudáty vyrobeny z dlouhých, nemletých vláken (bohatých na silikát), která hrají při přirozeném příjmu potravy důležitou roli. Tato dlouhá vlákna podporují zdravou funkci střev a nutné obrušování zubů.


Vitamín C: morčata nemohou sama produkovat vitamín C. Proto je pro ně životně důležitý jeho příjem prostřednictvím krmiva. Krmivo Versele-Laga Cavia Complete je doplněno 1000 mg/kg stabilizovaným vitamínem C. Ten je oproti krystalové formě méně náchylný k oxidaci a rozpadem a tím déle účinkuje.
Vitamín A : Obnova kožních buněk, zrak, rozmnožování a látková výměna. 
Vitamín D3: Příjem vápníku a fosforu, látková výměna kostí. 
Vitamín E: Důležitý antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály a tím přirozeně podporuje obranyschopnost organismu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce, Krmiva pro morče
Hmotnost: 8.201 kg
Druh hlodavce: morče

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: