Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Petstages

Petstages vyvinula interaktivní hračky, které vaši kočičku, psa zabaví různými zvuky, texturami, tvary, materiály i pohyby. Interaktivní hračky Petstages podporují dobré chování a vhodné sociální dovednosti.


Podle obliby můžete vybírat látkové, hračky na přetahování, hračky vyrobené z velmi pevného plastu nebo z kombinace různých materiálů. Všechny produkty jsou velmi odolné a vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Jsme si jisti, že v tak bohaté nabídce si vybere každý majitel.

.

3 položek celkem
Hr.PETST catnip latkove mysky
Hr.PETST catnip latkove mysky
Momentálně nedostupné
149 Kč

Látkové myšky pro kočky plněné Catnipem při hre pomáhají čistit zuby a brousit drápky jak kočka při hře hračku kouše a škrábe.

322187
Petstages gumová žvýkací kost
Petstages gumová žvýkací kost
Momentálně nedostupné
259 Kč

Petstages gumová žvýkací kost je odolná a zábavná hračka pro psy.

305941
Petstages pneumatika
Petstages pneumatika
Momentálně nedostupné
489 Kč

Hračka pro žvýkaní i přetahování vhodné pro středně velká a velká plemená psů. Vyrobená z odolného materiálu.

306434

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem