Chicopee

Chicopee je vysoce prémiové kvalitní granulované krmivo, které zajistí „zdraví celého těla“ každému psovi a kočce, kteří jsou členy Vaší rodiny.

„Zdraví celého těla“ to znamená, že jsme věnovali i zvláštní pozornost životním fázím a prostředí, ve kterém Váš pes či kočka žijí. Nejen složení krmiva, ale i výběr velikosti a tvaru granule u jednotlivých druhů krmiv mají velkou důležitost.

Můžete si být jisti, že pokud nabízíte Vašemu mazlíčkovi krmení Chicopee High Premium Pet Food každý den, má vše, co ke spokojenosti a kvalitnímu životu potřebuje. Delikátní pokrm Chicopee High Premium Pet Food rozmanitých chutí a tvarů si bude náležitě užívat.

Váš pes či kočka patří do rodiny od první chvíle, co jste si je dovezli domů. Kompletní řada krmení Chicopee Vám umožňuje každou životní etapu od štěněčího či kotěcího období až po seniorský věk dopřát tu nejlepší péči a starostlivost o jeho zdraví.

 

1 položek celkem
Ask Chicopee Classic Nature activechicken-rice 15kg
Doprava zdarma
1 168 Kč –10 %
1 051 Kč

je určeno pro dospělé psy všech plemen se zvýšenou aktivitou. - originální kanadská receptura - bez přidaných chemických barviv a dochucovadel - bez přídavku syntetických...

342476

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem